fbpx

У Галичі приберуть стихійне сміттєзвалище

Суспільство 18:36, 12.04, 2016

Стихійне сміттєзвалище, яке утворилось у Галичі по вул. Об’їзна, буде ліквідовано. Справу з місця зрушили завдяки сприянню депутата Галицької міської ради Володимира Горбаля, який подав звернення до директора КП "Галичводоканал".

Крім того, активісти ВОЛІ та громадськість почистили територію та вирізали усі сухі дерева та чагарники.

До депутата галицької міської ради звернулись мешканці міста, із проханням  допомогти у вирішенні питання щодо необхідності усунення стихійного сміттєзвалища, яке утворилось по вул. Об’їзна у м. Галич.

"Мешканці занепокоєні даною ситуацією, адже на перехресті  вулиць Височана, Шекети, Стуса знаходиться стежка громадського користування, а також рів для стічних вод. Узбіччя засміченої вулиці майже перетворилось на несанкціоноване сміттєзвалище",- зазначив Володимир Горбаль.

Депутат пояснив, що це могло призвести до виникнення санітарно-небезпечної зони та затоплення господарських угідь мешканців даних вулиць.  Володимир Горбаль направив звернення до голови Галицької міської ради та директора КП "Галичводоканал" з проханням допомогти усунути дане сміттєзвалище.

"Це становить  безпосередню небезпеку життю та здоров’ю мешканців тих вулиць, де було сміттєзвалище. Завдає шкоди екології та може спричинити небезпечну санітарно-епідеміологічну ситуацію", – запевнив депутат "ВОЛІ".

Крім того,  дана ситуація порушує низку Законів України "Про охорону  навколишнього природного середовища", "Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення".

На звернення депутата оперативно відреагував директор КП "Галичводоканал" Любомир Нагірняк та допоміг усунути стихійне сміттєзвалище. Крім того, активісти бензопилами обрізали усі сухі дерева, зокрема і депутати від "ВОЛІ" Володимир Горбаль та Ярослав Бугра.

Активісти ВОЛІ та мешканці вулиць Стуса, Височани, Шекети висловлюють подяку директору КП "Галичводоканал" Любомиру Нагірняку за швидке вирішення даної проблеми.

"«Мешканців вище вказаних вулиць і прилеглих до них територій, просимо на майбутнє НЕ займатись варварством і НЕ засмічувати свою власну територію. Адже «Чистота не там де прибирають, а там де НЕ СМІТЯТЬ!", – активісти ВОЛІ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: