fbpx

У Галичі стартував обласний фізкультурно-патріотичний фестиваль "Козацький гарт"

Суспільство 21:42, 02.06, 2017

Вчора на стадіоні "Колос" у м. Галичі стартував обласний фізкультурно-патріотичний фестиваль "Козацький гарт".

Фестиваль проводиться щороку і має на меті формування здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я учнівської молоді, поліпшення національно-патріотичного виховання учнів загальноосвітніх навчальних закладів, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.
 
У цьогорічних змаганнях участь беруть 12 команд з Галицького, Коломийського, Тисменицького, Рогатинського, Снятинського, Богородчанського районів, Верхнянської, Старобогородчанської ОТГ, міст Калуш, Болехів, Івано-Франківськ та Бурштин.
На урочисте відкриття фестивалю до юних спортсменів завітали голова райдержадміністрації Микола Попович, голова районної ради Павло Андрусяк, начальник обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Михайло Стефанків, начальники відділу освіти райдержадміністрації Іван Матейко та відділу культури Марія Іваськів.
Звертаючись до молоді, Микола Попович побажав їй мирного сонячного неба, великих здобутків і перемог.

У свою чергу, Павло Андрусяк наголосив, що успіх – це вінець сміливих. І закликав юних спортсменів бути відважними як в житті, так і в спорті: "Будьте сміливі в своїх ідеях, задумах і діях – і успіх до вас обов’язково прийде".

Неймовірні емоції отримали присутні від пісенного подарунку Аліни Підгайної та хореографічної композиції у виконанні зразкового аматорського танцювального колективу естрадно-спортивного танцю "Модерн" (керівник Галина Леочко).

А далі розпочалися змагання за наступною програмою: "Човниковий біг" стрибок у довжину з місця, стрибки через скакалку, перетягування канату; естафета; конкурс знавців історії України, її спортивних досягнень та олімпійського руху; презентація навчального закладу, району, міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: