fbpx

У Галицькій виправній колонії побувала група місіонерів

Суспільство 15:32, 31.12, 2015

Днями Галицьку виправну колонію № 128 відвідала група місіонерів з м. Бурштин.

Серед відвідувачів були сестри Згромадження Чернечої Родини Воплоченого Слова, спільнота "Сопричастя", співачка Оксана Сливка, парафіяни під проводом духівника отця Любомира Іваночка та отця диякона Андрія Вівчара.

Це вже сьома зустріч місіонерів із засудженими жінками упродовж 2015 року. За словами отця Андрія Вівчара, з кожними новими відвідинами жінки, які перебувають у колонії, стають відкритішими на діалог з Богом, а також на особисте спілкування із волонтерами.

Зустріч розпочалася з катехичної науки о. Андрія Вівчара про покликання Церкви у поширенні доброї новини про Боже Милосердя серед засуджених. У залі лунали слова диякона про те, що щире покаяння і Сповідь розпочнуть у житті зранених гріхом жінок процес спасіння – визволення, звільнення, оправдання і зцілення.

Одночасно в каплиці установи отець Любомир уділяв Святе Таїнство Сповіді засудженим жінкам, які з трепетом, хвилюванням і сльозами на очах очікували на відкриту і особисту розмову з Богом, на прощення і милосердя.

Місіонери мали можливість особисто поспілкуватися із засудженими, допомогти їм порадою, добрим словом.

Після молитви благодарення, яку засуджені прочитали спільно із місіонерами на Святій Літургії, їх очікували приємні дарунки: мистецько-розважальна програма за участю Сестер монахинь та співачки Оксани Сливки, яка тішила їх своєю творчістю і запалом.

Отець Андрій Вівчар висловив слова вдячності керівництву колонії за сприяння зустрічам, які потрібні не лише тим, хто відбуває покарання, але і працівникам, тому що милосердя ніколи не буває забагато.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: