fbpx

Громадська організація "Еко-Галич" зібрала гроші на сітку для ведмежого вольєра

Суспільство 12:15, 13.06, 2016

На сітку для першого сектора вольєра для ведмедів зібрано 1416 євро.

"Готові закупляти сітку на сайті "Прозоро". Наступний крок – придбати арматуру для натягування сітки (3470 грн) та оплатити зварювальні роботи (2500 грн) загальною вартістю 211 Євро. Вже маємо 68 Євро. Залишилось зібрати 143 Євро", – йдеться на сторінці ГЕО "Еко-Галич" у Фейсбуці.

Загалом для завершення всього проекту потрібно ще 9277 євро, включно з боргом за заливку фундаменту під огорожу першої секції глибиною 1,7 м та довжиною 170 м, вартість якого складала 90 тис. грн. Виплачено на сьогоднішній день 47 тис. грн боргу. Виконувались роботи в борг через настання морозів з намірами впродовж зими зібрати кошти на сітку та завершити першу секцію якомога швидше.

Нагадаємо, за підтримки ГЕО "Еко-Галич" в Центрі реабілітації диких тварин Галицького національного природного парку реалізується проект з розбудови ведмежого вольєра. Державного фінансування на цей проект поки не має. Тому активісти організації просять всіх небайдужих допомогти. При цьому вони зазначають, що лише ГЕО "Еко-Галич" уповноважена збирати благодійні кошти на розбудову вольєра для ведмедів у Галицькому нацпарку.

Офіційна картка організації у Приватбанку: 5169330505268703
Бучко В. В., керівник ЕКО-ГАЛИЧ.

Як писав КУРС, до Галича повинні переселити ведмедів з Херсона, які багато років живуть у неволі в тісній клітці.
 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: