fbpx

У Галицькому районі будуть розвивати реакреаційно-відпочинкову зону на річці Лімниця

Суспільство 16:57, 28.08, 2015

На нараді в Галицькій райдержадміністрації розглянули питання щодо розвитку реакреаційно-відпочинкової зони на річці Лімниця.

У нараді взяли участь голова РДА та його заступник, архітектори та екологи.

Голова громадської екологічної організації «Еко-Галич» Володимир Бучко представив проект «Розвиток туристично-реакреаційного комплексу Галицького НПП «Підгірки». Наголошувалося, що ріка Лімниця представляє собою унікальний  природний комплекс, який має потужний туристично-реакреаційний потенціал, який сьогодні неефективно використовується, що негативно впливає на екосистему заповідної річки і приводить до її засмічення.

На нараді зазначили, що цей комплекс перпективний для розвитку екологічного, пляжного, водного та історико-краєзнавчого туризму, тому є потреба в створенні стаціонарної зони відпочинку з облаштуванням альтанок, автостоянок, дитячого та спортивно майданчиків тощо.

Учасники наради висловили своє бачення щодо вирішення піднятої проблеми. Зокрема, йшла мова про те, що реакреаційне використанання природного комплексу р.Лімниця має стати системною роботою районної влади. Для цього має бути розроблена відповідна концепція та загальний проект, який буде втілюватися.

За результатами наради голова РДА дав доручення відповідним службам подати рекомендації щодо змістовного наватаження проекту, після чого КП «Капітальне будівництво» розробить передпроектні пропозиції.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: