субота, 16 лютого

У гірському селі на Прикарпатті започаткували щорічний фестиваль дерев'яних скульптур. ФОТО

У першому проекті "Гуцульський парк дерев'яної скульптури", який днями відбувся у Білоберізькій ОТГ, взяли участь 10 майстрів з України та Білорусі. Надалі організатори планують зробити фестиваль щорічним.
Фото Олега Пилип'юка
Фото Олега Пилип'юка
Зображення 1 / 14 Використовуйте клавіші для перегляду

"Гуцульський парк дерев'яної скульптури" розташовується на території приватної садиби "Хата різьбяра".

Учасники фестивалю, розповіли КУРСу ініціатори проекту Галина та Олег Пилип'юки, протягом 5 днів створили 14 скульптур. Вхід до фігур  вільний. 

Олег Пилип'юк  відомий на Верховинщині майстер по дереву, займається дерев’яною скульптурою, або карвінгом, більш як 8 років. Його дружина Галина очолює молодіжну раду Білоберізької ОТГ. 

"Ідея була мого чоловіка  він хотів ще раніше створити такий парк у нас в селі, а саме на території нашої садиби. Він професійно займається різьбою по дереву  із задоволенням робить свою роботу. От і всі думки в нього тільки про те, як зробити, щоби було гарно та цікаво! Вирішили, що треба писати проект про фестиваль, який потрібно проводити щорічно, щоб популяризувати наш край. Але потрібно було почати з чогось маленького, тож ми і взялися самі. Запросили друзів та знайомих",  ділиться господиня садиби. 

Заповітна міря Олега Пилип'юка  створити в рідному селі найбільший парк дерев’яної скульптури в Україні. 

Фестивалі з карвінгу у Білоберізці подружжя Пилип’юків планує надалі організовувати кожного року. 

Цьогоріч учасники проекту презентували одну з робіт за мотивами мультфільму "Льодовиковий період"  білка з горіхами та маленький мамонтик  дитячому навчальному закладу "Теремок". 

Більше про Білоберізьку ОТГ читайте у матеріалі КУРСу: ОТГ не колгосп: горяни об’єдналися, щоб вижити і розвивати туризм.

КОМЕНТУВАТИ