fbpx

У Городенківській ЦРЛ відкрили оновлений операційний блок

Суспільство 15:12, 04.09, 2014

У Городенківській центральній районній лікарні після капітального ремонту урочисто освячено і відкрито операційні палати у хірургічному відділенні.

Освячення провів отець-декан УГКЦ Ігор Левицький та капелан ЦРЛ отець Євстахій Будуйкевич, повідомляє КУРС з посиланням на Городенківську РДА.

Проведено капітальний ремонт планової та ургентної операційної, а також поточний ремонт хірургічного відділення, на що потрачено 183 тис. грн,  в тому числі: операційний блок – 161 тис. грн (кошти бюджету – 65 тис. грн, позабюджетні – 96 тис. грн); хірургічне відділення – 22 тис. грн.

Силами медичних працівників та господарської служби виконано будівельних робіт на суму 40 тис. грн.

Голова районної державної адміністрації Василь Мельничук, виступаючи перед медиками району, запевнив, що і надалі робитиме все, щоб лікарня була зразковою. Для цього шукатиме різні способи, щоб залучати кошти, як державні, так і підприємців, для покращення діагностичної і матеріальної баз для ЦРЛ.

Адміністрація Городенківської ЦРЛ висловила щиру подяку керівництву  благодійного Християнського фонду м. Івано-Франківськ за надану  гуманітарну допомогу та підприємцю Боднарчуку, який закупив для  хірургічного відділення 5 нових функціональних ліжок на суму 15 тис. грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: