fbpx

У Городенці відзначили свято урожаю і хліба. ФОТО

Суспільство 13:23, 22.08, 2016

З ініціативи керівництва Городенківського району та за фінансової підтримки агроформувань відбувся велелюдний фестин, який можна назвати гімном хліборобської праці.

Вшанувати трударів полів і переробних підприємств прибуло багато гостей. Під звуки духового оркестру урочиста колона з державними прапорами, короваєм на вишитому рушнику та великим пшеничним снопом вирушила до пам’ятника Тарасові Шевченку, інформує прес-служба Городенківської РДА.

На центральній площі міста агропромислові підприємства організували виставку сільськогосподарської продукції. Великі пшеничні снопи, дідухи, колачі прикрашали дійство своїм квітковим вбранням, кольоровими стрічками. Кролі, кури, перепілки, голуби, гуси на загальний огляд виставили одноосібні господарі і окремі підприємства.

Свої вироби у палатках демонстрували сировари, цукровики. Макаронні вироби, соняшник продавали підприємці з Торговиці. Цілющим медом та іншими бджолопродуктами торгувала бджолярі району з багаторічним і професійним стажем. Вироби з сушених квітів, обереги демонстрували і продавали господині з села Глушкова. Художниця Галина Теремко з села Копачинці та вишивальниця Наталія Куцик виставили на суд глядачів свої роботи, картини і вишиті ікони.

Медалі "За заслуги перед Городенківщиною" отримали керівники агроформувань району Приймак Іван Васильович, Боднарчук Василь Дмитрович, Неміш Роман Васильович, Козло Мирослав Петрович, подяки, грамоти отримали працівники агроформувань, переробних підприємств району, фермерських господарств.

Піснею, танцями вітали трударів учасники художньої самодіяльності сіл району, народні артисти України Михайло Кривень і Павло Дворський з синами Павлом та В’ячеславом, Заслужена артистка України Галина Баранкевич, гурт "Передзвін" та інші.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: