fbpx

У Гошеві пройде Міжнародний фестиваль карильйонного мистецтва

Суспільство 11:28, 17.05, 2017

Цьогоріч Міжнародний фестиваль карильйонного і дзвонового мистецтва відбудеться втретє впродовж 17-18 червня.

Голова Долинської райдержадміністрації Юрій Мазур разом із начальником управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимиром Федораком провели виїзну нараду на території Гошівського монастиря, під час якої розглянули організаційні питання щодо підготовки до фестивалю, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

До обговорення технічних аспектів проведення масштабного заходу були запрошені кандидати технічних наук Юрій Паньків та Степан Чеховський. Питання мистецького плану розглядали разом із начальником відділу культури райдержадміністрації Володимиром Гібчинським та художнім керівником Центру культури і дозвілля студентів при ІФТУНГ Іваном Тимківим. Свої пропозиції до організації та проведення культурного дійства вніс настоятель Гошівського монастиря ЧСВВ о. Вінкентій Слободян.

Минулого року у фестивалі взяли участь  мистецтвознавці зі столиці України та музиканти світового рівня із Польщі та Бельгії.

За словами голови райдержадміністрації Юрія Мазура, чергове проведення такого заходу створить простір для популяризації дзвонового мистецтва на теренах району, об’єднає митців з усієї України та Європи у культурно-духовній співпраці.

Зазначимо, що саме в Гошівському монастирі встановлений другий після Михайлівського собору карильйон із 52 дзвонів на чотири октави, вилитий у Голландії. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: