fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Суспільство
  • Обласний господарський суд офіційно запровадив дрес-код: заборонили заходити до суду у маскарадних і циркових костюмах, з хижими тваринами й іграшковими пістолетами

Обласний господарський суд офіційно запровадив дрес-код: заборонили заходити до суду у маскарадних і циркових костюмах, з хижими тваринами й іграшковими пістолетами

Суспільство 14:58, 28.01, 2015

Голова Івано-Франківського господарського суду підписала наказ про правила пропуску осіб до приміщення господарського суду та на його територію транспортних засобів.

Відповідний наказ розміщений на веб-сайті установи.

Правила визначають порядок та підстави перебування громадян у приміщенні суду, повноваження працівників суду та співробітників спеціального підрозділу судової міліції “Грифон”. У документі виписані вимоги до зовнішнього вигляду та поведінки працівників суду, співробітників підрозділу судової міліції “Грифон” та громадян, що знаходяться у приміщенні суду.

Згідно з наказом, за порушення правил відвідувачів можуть притягнути до адміністративної відповідальності за неповагу до суду, а суддів та працівників – до дисциплінарної відповідальності або позбавити щомісячної премії.

У правилах окремо виписані підстави для відмови громадянам у доступі до приміщення суду. Так, заборонено відвідувати приміщення суду для "позапроцесуального спілкування з суддями та працівниками суду з метою з’ясування позицій та перспектив розгляду конкретних справ, здійснення впливу на суддів та працівників суду, отримання консультацій та порад у суддів та працівників суду з питань здійснення правосуддя чи правових питань".

Не можна відвідувати суд громадянам з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Крім того, не допускається відвідування приміщення суду "у шортах, майках, спортивному одязі, одязі з прозорих тканин, у неохайному одязі, а також у одязі, який містить на собі нецензурні чи образливі вислови на адресу громадян або образливі чи зневажливі вислови на адресу суду, встановлених у суді правил та на адресу суддів чи працівників суду".

Відвідувачам також заборонили приходити до суду у цирковому, театральному чи маскарадному одязі, з розмальованими обличчями та відкритими частинами тіла.

Правила містять і детальний перелік того, з чим заборонено приходити до суду:

– Не допускається внесення громадянами у приміщення суду будь-яких колючих, ріжучих чи рублячих предметів або інструментів (ножів, сокир, кіс, сап, ножиць, молотків, в’язальних спиць, тощо), холодної та вогнепальної зброї, будь-яких видів газової зброї (пістолетів, газових балонів, тощо), зброї під гумову кулю, дитячої іграшкової зброї, вибухових засобів та речовин, спиртних напоїв, наркотичних засобів.

– Не допускається проходження до приміщення суду з собаками, котами та іншими домашніми чи хижими тваринами.

– Не допускається проходження до приміщення суду з плакатами чи транспарантами будь-якого змісту.

– Не допускається проходження до приміщення суду громадян з будь-якими візками, велосипедами, мотоциклами та сумками, валізами чи іншими предметами, розмір яких перевищує 45х35х15 см (крім портфелів, папок для паперів, дамських сумок).

Серед правил поведінки у приміщенні суду визначений і дрес-код для самих суддів. Їм заборонено у робочий час носити спортивний одяг, шорти, майки, міні-спідниці, одяг з прозорих тканин. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: