fbpx

У ГПУ хочуть стягнути з нардепа Дерев'янка 62 мільйони гривень податків з доходу 500 тисяч на рік. ВІДЕО

Політика 11:07, 14.11, 2017

В Генеральній прокуратурі України порушили кримінальну справу проти народного депутата Юрія Дерев’янка за начебто несплату ним близько 62 мільйонів гривень податків за 2015 рік, при тому, що його дохід за цей період не перевищував 500 тисяч гривень.

Про це заявив один з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ народний депутат Юрій Дерев’янко журналістам після допиту в Генеральній прокуратурі в понеділок, 13 листопада.

За словами Дерев’янка, перед допитом в ГПУ слідчі запропонували, щоб працівники ДФС зайшли і надали йому копію акту перевірки, який вони відправили також поштою.

"Я отримав акт ДФС. І в цьому акті податкова написала про те, що за 2015 рік встановлено заниження загального річного оподатковуваного доходу на суму 288 954 514 грн 90 коп, внаслідок чого занижено податкове зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб на суму 57 мільйонів 751 тис. грн і військового збору на суму близько 4 млн 332 тис. грн", – заявив нардеп.

Він підкреслив, що загальна сума доходів, які вся його родина отримала за 2015 рік, не перевищує 500 тисяч гривень.

За словами Дерев’янка, представники ДФС повідомили, що взяли всі його активи, майно, перевели в гривні і вважають, що це його доходи за 2015 рік.

"Я їм пояснив, що вони з 1999 року оподатковували всі мої гроші і все моє майно. Всі мої гроші, які вказані за 2015 рік, відображаються в попередніх деклараціях", – обурився Дерев’янко.

Він заявив, що вбачає в цьому акті і діях представників ДФС службовий злочин.

За словами Дерев’янка, він подасть заперечення на цей акт податкової, потім відбудеться публічний розгляд цього заперечення, і не виключена передача справи до суду.

За словами Дерев'янка, співробітник Генпрокуратури запропонував йому сплатити необхідну суму, і тоді справа нібито може бути закрита.

Також працівники ДФС повідомили, що кримінальна справа була відкрита за заявою депутата від БПП Івана Вінника та Херсонської громадської організації "Міст", звідки Вінник родом.

"Дві заяви надійшли в ГПУ на другий день після перетину кордону з Михайлом Саакашвілі", – підкреслив парламентар.

 

Нагадаємо, у п'ятницю, 10 листопада, прес-секретар Генерального прокурора Лариса Сарган повідомила у Twitter, що Генеральна прокуратура викликала на допит одного з лідерів РУХУ НОВИХ СИЛ нардепа Юрія Дерев'янка у справі, в якій він підозрюється у несплаті податків.

Генпрокуратура порушила надуману кримінальну справу щодо нібито несплати податків проти народного депутата, члена Ради партії РУХ НОВИХ СИЛ Юрія Дерев'янка через два дні після перетину ним кордону разом з Михайлом Саакашвілі.

Також стало відомо, що щодо нардепа слідчим суддею Печерського районного суду, в порушення норм Конституції України, КПК України, винесено ухвалу щодо призначення податкової перевірки за період з 1999 по 2017 рр.

Нардеп наголосив на тому, що добровільно з 1999 року подавав податкові декларації, сумлінно сплачував значні суми податків і завжди був відкритий до перевірок податкової інспекції, що підтверджується чисельними довідками податкової. 29 вересня Дерев'янко подав апеляційну скаргу на ухвалу слідчого судді О. Білоцерківця щодо позапланової перевірки дотримання ним податкового законодавства в рамках кримінальної справи, порушеної Генпрокуратурою на другий день після подій в Шегинях 10 вересня.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: