fbpx

У Харкові відбулися зіткнення між учасниками першотравневого мітингу та активістами

Суспільство 12:37, 01.05, 2015

Активісти "Громадської варти" порвали транспарант "Мир, труд, май" і викинули його в сміттєвий бак.

У Харкові біля Благовіщенського собору сталися сутички між учасниками першотравневого мітингу, які відгукнулися на заклик громадської організації "Трудова Харківщина", і активістами "Громадської варти", повідомляє "Радіо Свобода".

Близько 30 осіб, переважно пенсіонерів, з транспарантом "Мир, труд, май" зібралися біля пам'ятного знака "Першої маївки". На початку акції судовий виконавець зачитав акт про заборону проведення заходу, однак люди не розходилися. Після цього до учасників мітингу підійшли активісти "Громадськой варти", які у відповідь на вигуки про Першотравень заспівали гімн України. Почалася словесна перепалка, яка переросла в зіткнення.

За повідомлення ЗМІ, учасники акції вигукували "Слава Росії" і "Слава Радянській Україні!". З метою стабілізації ситуації міліція відтіснила пенсіонерів в міліцейський автобус, через деякий час після чого учасники мітингу і активісти розійшлися.

24 квітня Харківський окружний адміністративний суд заборонив Компартії України проведення ходи і мітингу на 1 травня. 22 квітня погоджувальна комісія міськради і представники правоохоронних органів виступили проти проведення ходи і мітингу з міркувань безпеки. Зокрема, за даними міліції, в ці дні існує загроза терористичних актів, що підтверджує аналіз оперативної ситуації. За підсумками засідання комісія прийняла рішення звернутися до суду з проханням заборонити мітинг і ходу КПУ.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: