fbpx

В Івано-Франківську встановлять черговий рекорд

Культура 07:43, 05.07, 2014

У вівторок, 8 липня 2014 року, на площі в Івано-Франківську за адресою Південний Бульвар, 23 о 13:00 зафіксують новий рекорд у Книзі Рекордів України.

Рекорд полягає у створенні і презентації Єдиного (першого) в Україні родинного дерева з використанням 150 фотокульок (тобто 1800 фотографій) із зображенням прикарпатських родин, сімей, дітей. Фотокульки ексклюзивні – створені і придумані автором Лідією Шевагою. Фотокульки встановлюватимуться на конструкцію у формі кованого дерева заввишки понад 2,5 метра. На фотографіях зображено як відомі родини Прикарпаття (митці, спортсмени, політики…), так і пересічні прикарпатські родини, в тому числі – багатодітні, повідомляє "Бріз".

"Прикарпаття вирізняється талановитими і креативними людьми, і кількість рекордів саме у нас є цьому свідченням. Заявку по рекорду Лідії Шеваги ми прийняли і прийдемо разом із експертами рахувати заявлену кількість фото", – каже Ганна Крисюк, представник Книги Рекордів України на Прикарпатті.

Довідково: 8 липня в Україні відзначатиметься День родини. Рекорд буде приурочено саме до цього свята, щоб вкотре підкреслити важливість родинних відносин, привернути увагу до таких морально-етичних цінностей, як любов і вірність, та побудови сімейних відносин на їх основі; поширення серед молодого покоління ідей моральності, духовності, любові, поваги, вірності та взаємодопомоги.

Лідія Шевага (дів. Друк) народилася на Богородчанщині Івано-Франківської області 22 липня 1981 року. Живе та працює в Івано-Франківську.
Закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника (економічний факультет).
Працювала у сфері журналістики та банківській сфері. З 2013 року своє давнє захоплення – handmade – перетворила на свою професію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: