fbpx

В Івано-Франківську можна виграти безкоштовне навчання в одному з ВНЗ

Суспільство 16:55, 01.12, 2016

4 грудня о 12.00 в Івано-Франківському Університеті права ім. Короля Данила Галицького відбудеться день відкритих дверей. Відвідувачів чекає оглядова екскурсія на факультети університету, участь у майстер-класах за різними спеціальностями, сувенірна продукція, а також розіграші знижок на навчання.

Студенти, які навчатимуться в Івано-Франківському Університеті права ім. Короля Данила Галицького матимуть певні переваги. 

"Насамперед це гарантія працевлаштування за спеціальністю. Якщо студент успішний, ми укладаємо договір і гарантуємо працевлаштування за тією спеціальністю, яку студент обрав у нашому університеті. А критерії успішності – це відмінне навчання, або ж участь у громадському житті університету, або наукова робота, або заняття ґрантовою діяльністю чи спортивне життя. Студентам, які прийдуть до нас із сертифікатами ЗНО, набравши від 180 до 200 балів, ми гарантуємо 100% знижки на навчання, за умовами міжнародного гранту, 160-180 балів сертифікату ЗНО – 50% знижки, за умов відмінного навчання", – розповів проректор з навчально-виховної роботи Університету права ім. Короля Данила Галицького, кандидат юридичних наук, доцент Олег Андрухів.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: