fbpx

Близько 50 тисяч гривень пожертвували іванофранківчани на допомогу військовим та їх родинам

Суспільство 11:44, 18.12, 2014

В Івано-Франківську відбулося чергове засідання координаційного комітету по допомозі учасникам бойових дій на Сході України.

"На сьогоднішній день до нас поступило ще 158 заяв від учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей. Це питання було обговорено на нараді у міського голови Віктора Анушкевичуса та прийнято рішення задовольнити всі заяви з коштів, передбачених на мобілізаційні заходи. На засіданні координаційного комітету вирішено виділити по кожній заяві 1000 грн”, – розповідає директор Департаменту соціальної політики Олександра Заклинська.

На чергове засідання сесії міської ради буде винесено проект рішення щодо надання пільг на оплату за ЖКП учасникам АТО та їхнім родинам.

За словами Олександри Заклинської, до Івано-Франківська поступила гуманітарна допомога, яку зможуть розподілити між сім’ями учасників АТО. Окрім того, нарешті розмитнили гуманітарну допомогу від міст-партнерів.

Координаційний комітет звертався до усіх установ, підприємств, організацій з проханням перерахувати кошти на спеціальний рахунок при міському бюджеті, відкритий саме для допомоги тим, хто зараз на Сході захищає нашу Україну. На заклик відгукнулося досить багато організацій. Структури міськвиконкому, заклади освіти, культури, громади навколишніх сіл перерахували кошти, і загальна сума зібраної благодійної допомоги перевищила 50 000 грн.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: