fbpx

В Івано-Франківську оголосили конкурс на створення пам'ятника "Небесній сотні"

Суспільство 08:57, 15.07, 2014

На вшанування пам'яті громадян, які під час кривавих сутичок у м. Києві у січні-лютому 2014 року поклали свої життя за справедливість і свободу, виборюючи гідне майбутнє для українського народу, на виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 24.04.2014 р. № 218 «Про внесення на розгляд сесії міської ради проекту рішення «Про спорудження пам’ятника «Небесній сотні» в м. Івано-Франківську» оголошується конкурс на визначення переможця ескізних пропозицій пам'ятного знака «Небесній сотні» на стіні будівлі обласної державної адміністрації на вул. Грушевського, 21 в м. Івано-Франківську.

До 1 вересня 2014 року учасники конкурсу повинні подати в Департамент містобудування та архітектури (вул. Незалежності, 9, V поверх, каб. № 510) заявки на участь. А вже конкурсні проекти потрібно подати в Департамент містобудування та архітектури до 19 вересня.

Конкурс планується провести 26 вересня 2014 року о 14 год. в залі засідань виконавчого комітету міської ради. Конкурсне журі визначить переможця, хоча преміювання відсутнє.              

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: