fbpx

Просять не лякатися: в Івано-Франківську проводять антитерористичні навчання. ФОТО

Суспільство 15:14, 25.05, 2017

Правоохоронці звертають увагу громадян на дотримання спокою та правопорядку. Навчання відбуваються під егідою Антитерористичного центру при Службі безпеки України.

Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук начальник ГУ поліції в області Віктор Шкутов.

У заходах беруть участь правоохоронні структури в області: Служба безпеки України, підрозділи Національної поліції, Збройні сили України, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також влади, органів місцевого самоврядування та інші суб’єкти боротьби з тероризмом.

Відповідно до розроблених планів заходів озброєні працівники вказаних правоохоронних відомств перебувають на блокпостах на вулицях міста у напрямках в’їздів до обласного центру з метою проведення навчання з протидій у випадку можливих терористичних загроз. Зокрема, правоохоронці орієнтовані на виявлення та знешкодження вибухонебезпечних предметів, розшук підозрюваних осіб, перевірку транспортних засобів тощо. Перед початком навчань відбувся цільовий інструктаж учасників усіх відомств щодо дотримання чітких інструкцій дій.

Навчальні тренування проводяться в умовах, максимально наближених до реальних. Поліція просить з розумінням поставитися до навчальних заходів, зберігати спокій та не перешкоджати діям правоохоронців.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: