п'ятниця, 18 січня

В Івано-Франківську провели Всеукраїнський науково-практичний симпозіум

В Університеті Короля Данила відбувся ІІ Всеукраїнський науково-практичний симпозіум: "Концептуальні проблеми розвитку сучасної гуманітарної та прикладної науки".

"У симпозіумі в різних формах взяли участь понад 100 учасників зі всієї України. Специфікою цього симпозіуму було те, що, крім дискусійних платформ, відбулося також обговорення проблематики діяльності приватних ВНЗ, що обумовлені змінами законодавства в сфері освіти та потребами ринку праці. Міжгалузевість симпозіуму надала можливість його учасникам розглянути вже традиційні проблеми з різних точок зору: правової, економічної, мистецької, технологічної", – наголосив проректор з наукової роботи Університету Короля Данила Олександр Острогляд.

Симпозіум провели спільно з Європейським університетом. Протягом двох днів тривали такі конференції:

1. Проектна діяльність – проблеми та перспективи (напрямки роботи: Інноваційні тенденції в архітектурі та містобудуванні; Синтез мистецтв в дизайні; Будівництво. Новації. Прогрес).

2. Сучасний стан та перспективи розвитку економіки України.

3. Виклики інформаційного суспільства: проблеми масової комунікації та інформаційних
технологій.

4. Публічне та приватне право: історичні, доктринальні та практично-прикладні аспекти.

"Наукові заходи такого рівня мають на меті свого роду симбіоз поєднання цікавих елементів права з іншими дотичними галузями. Завдяки такому рівню проведення заходів має і може бути розвиток науки в її новому значенні! Молоді науковці повинні зростати на якісно проведених заходах та поглинати знання науки з тонким смаком подальших звершень!" – розповідає завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики ПВНЗ "Європейський університет", президент ГО "Фундація науковців та освітян", д.ю.н., професор Ганна Власова.

КОМЕНТУВАТИ