fbpx

В Івано-Франківську відбудеться кастинг конкурсу "Школа має талант - 2" з призовим фондом на 700 тисяч гривень

Стиль життя 15:19, 19.02, 2018

У березні в Івано-Франківську відбудеться кастинг обласного конкурсу "Школа має талант – 2", який організовує Університет Короля Данила та Продюсерський центр "Star Team". До участі в конкурсі запрошують учнів 8-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Івано-Франківської області.

"Минулого року ми провели конкурс між учнями шкіл Івано-Франківська і побачили великий ажіотаж та бажання дітей позмагатися в конкурсі. Адже конкурс "Школа має талант" відрізняється хорошою організацією, цінними подарунками і, що дуже важливо, – відсутністю будь-яких вступних внесків.

Ми орієнтувалися лише на учнів міських шкіл, але до нас телефонувало чимало дітей з різних сіл і запитували, чи можна і їм спробувати свої сили. Тому цього року ми вирішили проводити конкурс для більшої кількості дітей і пропонуємо взяти в ньому участь усім учням-старшокласникам Прикарпаття", – розповідає співорганізатор конкурсу, керівник продюсерського центру "Star Team" Ірина Батюк.

Метою конкурсу "Школа має талант" є розвиток та підтримка творчих здібностей в учнівської молоді, популяризація вищої освіти, сприяння розвитку культури серед юного покоління тощо. Головним призом для переможців конкурсу стане безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила на факультеті, який вибере для себе переможець.

Учасникам конкурсу потрібно лише показати будь-який свій талант і виграти приз. Окрім сертифікату на безкоштовне навчання в Університеті Короля Данила, переможець отримає і цінні подарунки від партнерів конкурсу.

"Минулого року мені дуже сподобалася дівчинка-режисер, яка самостійно поставила вертеп, а ще дівчинка, яка шила іграшки, були також дуже хороші, сильні вокалісти. Дуже приємно було дізнаватися, що учнів на участь в цьому конкурсі часто спонукали їхні класні керівники чи директори шкіл. 

Окремим призом для учасників стала можливість виступити на великій сцені до Дня міста, поряд із зірками естради. Заплановано, що цьогорічний кастинг триватиме два дні. Але ми обіцяємо подивитися виступи усіх, хто зголоситься. Якщо заявок буде дуже багато, кастинг триватиме стільки
часу, поки встигнуть виступити усі талановиті учні", – каже Ірина Батюк.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: