fbpx

В Івано-Франківську збирають шкарпетки для військовослужбовців

Суспільство 13:41, 01.08, 2014

В обласному центрі на площі біля "Бастіону" проходить благодійний збір шкарпеток для відправки в зону АТО.

Іванофранківці не можуть залишатися осторонь військового протистояння, що відбувається на Сході держави. Багато хто організовує чи долучається до благодійних акцій зі збору коштів чи гуманітарної допомоги військовим, що служать у зоні АТО. Одним із таких заходів став благодійний збір шкарпеток. Організували його дівчата та жінки – члени івано-франківського форуму http://www.egoistka.if.ua/ .

Комусь може здатися, що така акція безглузда, але шкарпетки є одними з речей першої необхідності. Одна із організаторів акції Юлія Стефурак розповідає, що така ідея виникла спонтанно:

"У нас з дівчатами була зустріч-форумівка. Звичайно, розмови всі наші зводились до ситуації на Сході. Хотілось чимось допомогти. З-поміж багатьох ідей вибрали просту, елементарну – збирати те, що хлопцям дійсно потрібно.

Чому саме шкарпетки? Зараз літо, спека. Хлопці у формі, їм жарко, і немає умов, де б вони могли прати і сушити білизну чи шкарпетки. Це не ті умови!" – розповідає Юлія.

Волонтери просять приносити шкарпетки з натуральних тканин темних кольорів 41-45 розмірів. Також дівчата збирають кошти. На сьогодні зібрали суму, на яку оптом закупили 150 пар.

Акція триватиме до 15:00 1 серпня 2014 року. Гуманітарну допомогу на Схід передадуть через Фонд допомоги армії "Крила Фенікса".

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: