fbpx

У Калуші активісти проаналізують, кому і за які гроші дісталися комунальні приміщення

Суспільство 12:51, 12.11, 2017

Члени ГО "Спілка малого і середнього бізнесу "Альтернатива" півроку досліджуватимуть та розбиратимуться з ситуацією комунального майна міста.

Про це повідомила ГО "Спілка малого і середнього бізнесу "Альтернатива", інформують "Вікна".

Спілка перемогла у конкурсі "Підтримка регіональних антикорупційних ініціатив" і продовж півроку буде моніторити ситуацію із комунальним майном Калуша.

Активісти візьмуться аналізувати, кому і за які гроші дісталися комунальні приміщення, хто і за які гроші досі їх орендує, хто зловживає у цій сфері і чому, які вільні і потенційно привабливі приміщення у Калуші залишилися на сьогодні.

ГО "Спілка малого і середнього бізнесу "Альтернатива" запрошує всіх калушан стати партнерами проекту та спільними зусиллями створити цілісну картину ситуації із комунальним майном міста. 

Основним партнером є Фонд "Відродження", а також інформаційно-аналітичний сайт "Вікна" та Коломийська міська організація ВГО "Громадянська мережа "ОПОРА".

Адже це інформація про те: 

Яким чином наповнюється бюджет міста від продажу і оренди комунального майна (отже, ми дізнаємося, які суспільні блага були створені за кошти від продажу власності громади);

Які приміщення громада ще має у власності і яким чином їх планує використовувати (може, калушанам у тому чи іншому приміщенні потрібна не комерція, а простір для творчості);

Які приміщення громади орендують за копійки, а здають у суборенду за тисячі; 

Чи законно на комунальних приміщеннях розміщена зовнішня реклама і що від цього має бюджет.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: