fbpx

У Калуші депутати пропонують передбачити у бюджеті кошти на "ін’єкції смерті" для тварин

Суспільство 13:48, 26.12, 2015

На засіданні бюджетної комісії розглянули питання про фінансування міських програм за кошти бюджету.

Так, при розгляді Програми утримання об’єктів благоустрою та дорожньо-мостового господарства міста Калуша на 2016 рік депутати згадали про проблему безпритульних тварин, інформують Вікна.

Зокрема, голова бюджетної комісії, депутат міської ради Юрій Тимків зауважив: чимало калушан скаржаться на агресивних бродячих собак.

"Ми можемо вирішити цю проблему упродовж року", – вважає депутат.

Він наполягав: законодавство дозволяє умертвляти безпритульних тварин та їхні "виводки", але лише за допомогою спеціальних ін’єкцій.

"Пропоную порахувати, скільки у Калуші бродячих тварин, особливо агресивних. Скласти план, скільки потрібно кошів, щоб закупити медичний препарат. Скільки коштує одна ін’єкція?"  цікавився депутат.

Представник від КП "Екосервіс" повідомила: вартість препаратів  це одне питання. Інше  потрібна ліцензія на зберігання препарату, яка коштує у межах 40 тисяч гривень. Такої не має навіть Івано-Франківськ, — наполягала вона.

На думку Юрія Тимківа, виготовивши ліцензію, Калуш може створити і прибуткове підприємство, тобто надавати послуги іншим містам.

"Існує ще одна проблема: куди дівати трупи собак,  поцікавився начальник УЖКГ Калуської міської ради Юрій Рекунов.  Раніше була яма Беккереля, проте її закрили. Потім ми возили до Коломиї  люди там протестували. Почали возити до Тернополя, потім були ще пропозиції. Але проблема залишається. Взимку вона не настільки нагальна".

Також Юрій Рекунов повідомив: вартість однієї ін’єкції у межах тисячі гривень.

На засіданні комісії було вирішено опрацювати цю пропозицію до прийняття бюджету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: