fbpx

У Калуші харчування дітей у садках подорожчає на дві гривні, в яслах – на чотири

Суспільство 06:25, 09.12, 2015

У Калуші підвищують вартість харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста. Відповідний проект рішення вже опубліковано на сайті Калуської міської ради. Найближчими днями його винесуть на розгляд виконавчого комітету, який і прийматиме рішення, чи підвищувати вартість харчування дітей.

Вартість харчування у дитсадках може зрости вже з 1 січня 2016 року, повідомляють Вікна.

У проекті рішення йдеться про те, що за одне відвідування у дошкільних групах (для дітей віком від 3 до 6 років) треба буде платити 20 грн: батьківська плата  12 грн, міський бюджет – 8 грн. За одне відвідування у групах раннього віку (для дітей віком від 2 до 3 років) треба буде оплачувати 16 грн: батьківська плата – 9,60 грн, міський бюджет – 6,40 грн.

Нагадаємо, востаннє вартість харчування у дитсадках міста зростала у лютому цього року. Тоді було прийнято рішення встановити вартість харчування дітей в дошкільних навчальних закладах міста на рівні 18 грн (батьківська плата   10,80 грн; міський бюджет  7,20 грн) за одне відвідування у дошкільних групах (для дітей віком від 3 до 6 років); 12 грн (батьківська плата  7,20 грн; міський бюджет  4,80 грн) за одне відвідування у групах раннього віку (для дітей віком від 2 до 3 років).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: