fbpx

У Калуші міська рада вдесятеро збільшила статутний капітал центральної районної лікарні

Здоров'я 07:52, 01.02, 2019

Наприкінці минулого року власники – Калуська міська і районна ради реорганізували Калуську ЦРЛ у комунальне некомерційне підприємство. Також обидві ради затвердили статут нового підприємства. Тоді виникла суперечка щодо розміру статутного капіталу.

Так, активи найбільшого у місті медичного закладу оцінили у понад 244 млн гривень, а розмір статутного капіталу зафіксували у розмірі одна тисяча гривень. 31 січня міська рада внесла зміни до статуту. Зокрема збільшили статутний капітал до 10 тис. гривень, інформують "Вікна".

Як зазначила заступник міського голови Наталія Табачук, питання щодо розміру статутного капіталу вивчили ґрунтовно. За її словами, тут немає жодних обмежень і зобов’язань: він формується згідно з рішенням засновника. З райрадою цифра 10 тисяч вже погоджена, повідомила Наталія Табачук.

Крім того, Статут доповнили пунктом, що орган управління КНП "Калуська ЦРЛ" – виконком Калуської міської ради. Також міського голову і голову районної ради уповноважили провести організаційні заходи щодо проведення конкурсу на посаду генерального директора КНП. Міська влада вже пробувала провести такий конкурс (щоправда, без участі другого засновника – районної ради), однак його скасували, оскільки не вдалося сформувати конкурсну комісію – громадські організації не подали свої кандидатури до її складу.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: