fbpx

У Калуші хочуть створити музей моди

Стиль життя 20:29, 15.10, 2015

Зберігач фондів калуської арт-галереї Артур Єфремов планує втілити у життя новий цікавий проект "Про що мовчать наші речі". Його, імовірно, буде реалізовано у 2016 році.

Про це йдеться в дописі Артура Єфремова в соціальній мережі, передають Вікна.

"Мода – що це? Необхідність чи забавка? Кожного дня ми встаємо зранку, йдемо в душ, хто просто вмивається, одягаємось, снідаємо та йдемо по своїх справах. У кожного з нас є ті речі, які ми носимо щодня, деякі з них ми одягаємо на якісь івенти, свята… деякі є нашим приданим від давніх родичів, одним словом, речі, які є частинкою нашої з вами історії", – йдеться у його дописі.

За словами співробітника музейно-виставкового центру, є речі, які ми носили років десять назад, а є такі, які ми купили лише вчора, але вони, як не дивно, також є частинкою особистої історії кожного.

"Буває так, що деяких близьких нам людей вже немає, проте їхні речі ще залишились, вони стали свідками певного періоду їхнього життя, які можуть сказати більше про людину, ніж ми самі", – написав Артур Єфремов.

В ідеалі новий проект, над яким наразі роздумує Артур Єфремов, може стати музеєм моди.

"У мене виникла ідея, а в ідеалі цілий великий проект "Про що мовчать наші речі", який я б хотів зреалізувати в 2016 році. В ідеалі музей моди, а як мінімум частина експозиції, в якій будуть манекени, на яких буде представлений старий або зістарений одяг того чи іншого періоду, аксесуари та всі основні деталі, які використовували за їх доглядом",  йдеться у дописі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: