fbpx

У Калуші обрали візуальний стиль міста

Суспільство 09:40, 03.07, 2015

У четвер, 3 липня, організатор конкурсу на створення візуального стилю Калуша Олександр Грегораш оприлюднив результати та ім'я переможця.

Зокрема, відбувся підрахунок голосів опитування, що проводилося на вулицях міста. Загалом у цьому голосуванні взяло участь 555 калушан. 26,85% з них проголосували за третій варіант лого (Василь Неспляк) і 27,39% – за перший варіант (Олег Білий). З мінімальною перевагою перемогла робота під №1, інформують ”Вікна”.

"Відтак, можна підсумувати голосування в цілому. За підсумками трьох етапів верифікації лого можемо констатувати наступне,  розповів Олександр Грегораш.  На першому етапі експерти віддали перемогу варіанту логотипу під номером №1. На другому етапі (опитування на вулиці) з мінімальним розривом переміг також варіант під номером №1. Переможець третього етапу (опитування в соціальній мережі Facebook)  також №1. Тож переможцем конкурсу стала робота №1 Олега Білого".

"Місто  це не тільки будинки, інфраструктура та комунікації. В кожного міста є душа, цією душею є люди, які в ньому живуть. Як люди ставляться до міста  так воно і виглядає. Іноді воно просто мовчки терпить… Я намагаюсь налагодити взаємодію між жителем та містом, позначити приналежність до нього та берегти його. Для кожного з нас Калуш має своє значення, для мене  це місце духовного натхнення. Для когось це місто, з якого він поїхав в пошуках кращої долі, для когось – місце, де він народився, живе і виховує діток. Але, насамперед, це місце, яке нас всіх поєднує, і через візуальну комунікацію я намагаюсь навчити місто говорити, подарувати йому мову, якою воно буде спілкуватись з жителями, подарувати йому повсякденний та святковий одяг. Насправді, сам логотип служить скоріше для позначення унікальності міста, регіону та надання йому представницького вигляду. Це – його аватарка, портрет на міжнародній арені",   розповів "Вікнам" Олег Білий.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: