fbpx

У Калуші оголосили фотоконкурс “Прапор свій здіймаєм гордо!”

Культура 07:04, 23.07, 2014

Управління у справах сім'ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради оголосило конкурс фоторобіт "Прапор свій здіймаєм гордо!", приурочений до Дня Державного Прапора України.

“Ми любимо Україну, любимо подорожувати і любимо фотографувати. Щоб об’єднати ці три захоплення в єдине ціле, управління в справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради проводить конкурс фотографії для всіх, у кого смужки жовтого і синього кольорів викликають приплив патріотизму”, — повідомили ”Вікнам” в управлінні.

Надішліть фото на конкурс з українським прапором в красивих та несподіваних місцях та отримайте шанс виграти цінні призи. Для авторів 20-ти найкращих фотографій буде організована мандрівка на гору Грофа (с. Осмолода, Рожнятівський р-н) 22-23 серпня 2014 року, присвячена відзначенню Дня Державного Прапора України.

Для участі у фотоконкурсі відправляйте свої фото на електронну адресу: [email protected]. Обов’язково вкажіть у темі повідомлення "Фотоконкурс", а у самому повідомленні — прізвище, ім’я, по батькові, свій контактний номер телефону.

Роботи приймаються до 18 серпня 2014 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: