fbpx

У Калуші план з мобілізації виконали на 30%. До війська йдуть багатодітні батьки

Суспільство 10:01, 27.05, 2015

П'ята хвиля мобілізації почалася у відносній інформаційній тиші і йде до завершення. З Калуша до навчальних центрів відправили чергову групу мобілізованих.

План по четвертій хвилі мобілізації Калусько-Рожнятівський об’єднаний військкомат виконав на 80%, а по п’ятій наразі на 30%. За п’яту хвилю мобілізації з міста і району планують призвати понад сотню осіб. На сесії міської ради депутати гаряче критикували методи мобілізації. Зокрема, за словами Ярослава Кущака, через призов може зникнути приватне підприємство "Механік", яке дає роботу майже сотні осіб і – 1,5 млн. гривень надходжень до бюджету щомісяця.

У воєнкомів  також претензії. Найперше до медичних працівників та власників підприємств,  переконував секретар Калуської міської ради Олександр Челядин.

Громадський активіст Віктор Пазухін записався до війська добровольцем, хоча у нього троє дітей. Найменшій доньці сьогодні виповнилося шість років, інформують Вікна.

Жартує, що головне було  переконати жінку, адже він  багатодітний батько.

Сергія Павліва до війська проводжали дружина та донька. Чоловік працює на "Карпатській кераміці" і каже: коли отримав повістку, про інші варіанти, окрім, як іти служити, навіть не думав. "Хотів на війну за будь-яку ціну",  додає дружина Сергія Павліва Ольга. 

Калущина на загальному фоні мобілізації не пасе задніх, але й не вражає патріотизмом. Добровольці практично перевелися, каже Олександр Сусанін, військовий комісар Калусько-Рожнятівського об’єднаного комісаріату. Чоловіки виїжджають на заробітки чи скаржаться на здоров’я.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: