fbpx

У Калуші планують спорудити великий спортивно-розважальний комплекс

Суспільство 12:23, 01.02, 2019

31 січня під час пленарного засідання сесії Калуської міської ради депутат Олег Нижник поцікавився, на якій стадії перебуває протокольне доручення щодо будівництва в Калуші великого спортивно-розважального комплексу.

За словами міського голови Ігоря Матвійчука, зараз говорити про таке будівництво передчасно, однак у Генплані міста місце для такого спорткомплексу буде передбачене. Міська рада затвердила програму розроблення генерального плану міста Калуш на 2019–2020 роки. Обсяг її фінансування становить 1 млн 230 тис. гривень, інформують "Вікна".

Новий Генплан Калуша почали розробляти у 2017 році, профінансувавши за півтора року 460 тис. гривень. Як пояснив головний архітектор міста Роман Кузик, виготовлення Генплану було на завершальному етапі, залишилося профінансувати лише розробку інженерно-технічних заходів на мирний і військовий період, а це 150 тис. гривень. Однак у вересні минулого року змінилося законодавство і тепер необхідною складовою Генплану є розроблення стратегічної екологічної оцінки впливу містобудівної документації. На цю роботу на поточний рік передбачили 230 тис. гривень.

Сам проект через нову вимогу подорожчає на 35%, а створення Генплану пригальмувало.

Наступного року міська влада планує завершити створення нового Генплану. За програмою передбачено 850 тис. гривень на виготовлення проектно-планувальних робіт "Схема зонування території", в тому числі плану червоних ліній вулиць. Як пояснив Роман Кузик, генеральний план – це основа містобудівної документації, стратегія розвитку в принципі. А схема зонування деталізує по кварталах житлові, виробничі і громадські зони.

Раніше в інтерв'ю "Вікнам" начальник управління сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради Михайло Клим зазначав:

"…проведення спортивних заходів у місті вже настільки стало потужним, що наші спортивні заклади не відповідають потребі наших вболівальників. Тож зараз все активніше підіймається питання щодо будівництва в місті універсальної спортивної арени, яка би могла розмістити не тільки самих учасників змагань з різних видів спорту, але й глядачів. Тому питання щодо будівництва цієї спортивної арени на порядку денному. Як мінімум це мала би бути спортивна арена на тисячу посадочних місць. Розумію, що це дуже дороговартісний проект. Але я сподіваюсь, що ця мрія колись реалізується, адже правильна мрія колись має втілитися у життя".

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: