fbpx

У Калуші представили нового голову райдержадміністрації

Суспільство 13:19, 05.11, 2018

У п'ятницю, 2 листопада, Президент України Петро Порошенко своїм розпорядженням призначив Івана Даніва головою Калуської райдержадміністрації. Згідно з розпорядженням, Івана Даніва призначено з 5 листопада 2018 року зі строком випробування три місяці та оплатою праці відповідно до законодавства.

Сьогодні голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук офіційно представив громадськості Калущини нового керівника РДА Івана ДаніваГончарук побажав новопризначеному посадовцю наснаги і успіхів на новій посаді задля розвитку району. Також подякував екс-голові РДА Наталії Бабій за плідну співпрацю та нагородив почесною грамотою облдержадміністрації.

В свою чергу, Наталія Бабій подякувала усім працівникам райдержадміністрації, сільським головам за спільну роботу та привітала нового очільника РДА Івана Даніва. Вона зауважила, що зараз на рахунках РДА є 9 млн грн та відсутня заборгованість із зарплати у бюджетній сфері.

Священнослужителі о. Михаїл Бігун і о. Федір Мороз привітали Івана Даніва з обранням на новій посаді, поблагословили та подарували релігійні книги та ікону.

Іван Данів поділився власним баченням того, що необхідно зробити у районі. Зокрема, першочерговими завданнями в районі є формування бюджету на 2019 рік і підготовка до зими. Також запевнив, що під час виборчої кампанії райдержадміністрація створить рівні умови для всіх учасників виборчого процесу.

Довідково: 

Данів Іван Михайлович, громадянин України, проживає у селі Завій, тут він народився 22 жовтня 1962 року, закінчив школу.

Здобув вищу освіту. Працював у сільському і лісовому господарстві, керуючим справами, заступником керівника апарату Івано-Франківсько обласної ради, на керівних посадах у ДП "Полтавське управління геофізичних робіт" та ДП "Калуська ТЕЦ-Нова". Іван Данів є депутатом Івано-Франківської обласної, входить у депутатську фракцію Партії "Блок Петра Порошенка "Солідарність".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: