fbpx

У Калуші відбулись змагання з автозвуку і автотюнінгу. Відео

Суспільство 16:08, 13.07, 2015

Водії з усієї України змагалися у Калуші зі звукового тиску, гучності фронтів та автомобільного тюнінгу власних автівок. "Monster Sound Fest" зібрав чоловіків-автолюбителів з Харкова, Києва, Львова, Івано-Франківська та Чернівців.

Вперше у таких змаганнях взяли участь четверо калушан. Захоплення звуковим тиском автівок та автомобільних тюнінгом – задоволення не з дешевих. Проте чого не зробиш заради своєї “ластівки” чи “коханої”, інформують “Вікна”.

Окремі учасники змагань зізнавалися: вже мали справу з правоохоронцями через звукову активність власних автівок у нічний час. Проте, кажуть, захоплення для душі не полишають. Постійне вдосконалення “улюбленців” – питання чоловічого захоплення та фінансів. Так, професійний звук для “Мереседеса” калушанина Андрія Тимківа коштує 1500 доларів.

Судді “Monster Sound Fest” у Калуші за допомогою сучасного обладнання вимірювали “найгучніше” авто. Організатори вражені, адже з чотирьох калуських учасників троє завоювали призові місця і кубки. І це незважаючи на те, що участь у  змаганнях беруть вперше.

Так, Олександр Мазурик посів друге місце у класі “Бас 1”, Олег Петрів виборов два кубки за треті місця (автотюнінг та клас “Супер міні”). Третє призове місце у гучності фронтів посів також калушанин Ростислав Сантар.

“Такий масштабний етап змагань у Калуші проводиться вперше,  розповів один із організаторів “Monster Sound Fest” Володимир Савчук.  Минулого року ми теж проводили такий етап, але він був меншим: було менше машин і менше глядачів. Цьогоріч ми підготувалися краще і міська рада надала стадіон “Хімік” для змагань”.

Головним суддею змагань був “дядя Міша” із Харкова, неодноразовий чемпіон України та Європи зі звукового тиску. Усім охочим він продемонстрував силу звуку акустичної системи свого авто.

“Monster Sound Fest” у Калуші став чоловічим змаганням: серед учасниць не було жінок. Проте, організатори сподіваються, що це можна виправити. Адже, можливо, наступного року Калуш прийматиме не просто фестиваль, а один із етапів чемпіонату України зі звукового тиску, гучності фронтів та автомобільного тюнінгу. А, можливо, навіть і відкриття чемпіонату.

Довідка. Звуковий тиск  це тиск всередині автомобіля, враховуючи потужність підсилювача. Гучність фронту  частота звуку на відстані, який йде виключно із фронтальних колонок на дверцятах машини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: