fbpx

У Калуші відбувся ІІІ тур міського етапу військово-патріотичної гри "Сокіл"

Суспільство 07:59, 12.04, 2016

Організатори заходу ставили собі за мету прищепити підростаючому поколінню найкращі якості захисника Вітчизни, гордість за неї та за героїчну історію нашого народу, оскільки національно свідома, патріотично налаштована молодь – це надія України, запорука її достойного майбутнього.

У змаганнях з туризму (в’язання вузлів та подолання умовного болота) найкращими виявилась команда ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 та НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей". Метання грати в ціль (юнаки) та метання м’ячика на дальність (дівчата) краще вдалось продемонструвати учням ЗОШ І-ІІІ ступенів №6, ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 і гімназії ім. Дмитра Бахматюка, повідомляють "Вікна" з посиланням на Калуський міський методичний центр.

За підсумками трьох турів військово-патріотичної гри впевнену перемогу здобула команда НВК "ЗОШ І-ІІІ ступенів №10-ліцей", другу сходинку посіли учні гімназії ім. Дмитра Бахматюка, а третіми стали представники ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.

Переможці змагань представлять Калуш на обласному етапі гри, що відбудеться з 17 по 19 травня 2016 року в с. Рибне Тисменицького району.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: