fbpx

У Калуші з понеділка розпочнуть стерилізувати безпритульних тварин

Суспільство 19:05, 29.08, 2014

Завтра до Калуша приїде команда волонтерів міжнародної організації "4 лапи". З понеділка почнуть стерилізувати безпритульних тварин.

Як повідомляли «Вікна», всередині серпня у Калуші відбулася зустріч з представниками міжнародної організації “VIER PFOTEN International” координатора проекту “4 лапи” з допомоги безпритульним тваринам в Україні Олесі Лісчишиної із представниками міської влади, на якій обговорили усі організаційні питання.

За словами волонтера Лесі Мартиненко, у суботу, 30 серпня, волонтери міжнародної організації "4 лапи" переїдуть з Івано-Франківська, де вони проводили стерилізацію, до Калуша.

Роботу щодо стерилізації безпритульних тварин у Калуші розпочнуть з понеділка, 1 вересня. Стерилізацію проводитимуть на базі КП "Екосервіс". Місто взяло на себе витрати щодо харчування та проживання волонтерів. Розроблений приблизний графік.

Команда "4-х лап" працюватиме у місті орієнтовно 10 днів. Прооперованим собакам начеплять бірки блакитного кольору. Крім того, одночасно із операцією, собак щеплять від сказу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: