fbpx

У Калуші оголосили конкурс на посаду керівника Калуської ЦРЛ

Суспільство 08:17, 04.01, 2019

На офіційному сайті Калуської міської ради 2 січня оприлюднено перше розпорядження міського голови Ігоря Матвійчука у 2019 році – Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади генерального директора комунального некомерційного підприємства "Калуська центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад".

Згідно з документом, у Калуші проведуть конкурс на заміщення вакантної посади та розпочинають формування конкурсної комісії, інформують "Вікна".

Кандидатури до складу конкурсної комісії можуть подавати представники громадської ради при Калуській міській раді або особи, делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу). Термін подання кандидатур до складу конкурсної комісії – до 17 січня 2019 року включно.

Нагадаємо, Калуська міська і районна ради 27 грудня минулого року прийняли рішення про створення комунального некомерційного підприємства "Центральна районна лікарня Калуської міської та районної рад Івано-Франківської області", зокрема затверджено його Статут.

Як повідомила у коментарі "Вікнам" заступник міського голови Наталія Табачук, 28 грудня підприємство зареєстрували. Раніше повідомлялося, що це важливо зробити до початку нового року, оскільки до 1 січня тривав пільговий період, реєстрація пізніше потягнула б необхідність сплати 5% від визначеної вартості активів. Обов’язки генерального директора до проведення конкурсу виконує досі головний лікар Калуської ЦРЛ Іван Красійчук. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: