fbpx

У Калуші засудили чоловіка, який купляв наркотики через інтернет

Суспільство 14:01, 13.05, 2015

У Калуші засудили молодого чоловіка, який восени минулого року у невстановленої слідством особи через всесвітню мережу Інтернет незаконно придбав психотропну речовину, обіг якої заборонено. Своє замовлення він отримав кур'єрською поштою. Стверджує, що купував для себе і не планував наркотики перепродавати.

Згідно з матеріалами справи, отримавши психотропну речовину, обіг якої заборонено, він вийшов з приміщення, де отримав посилку, та майже одразу на бульварі Незалежності був затриманий із нею калуськими правоохоронцями, повідомляють ”Вікна”.

В судовому засіданні обвинувачений вину у скоєному визнав повністю та запевнив, що наркотики придбав для себе.

Його дії було кваліфіковано за ст. 309 ч. 2 КК України, оскільки він вчинив незаконне придбання, зберігання без мети збуту психотропних речовин у великих розмірах. Але покарання суд вирішив призначити із застосуванням ст. 69 КК України, перейшовши до більш м’якого виду основного покарання, не зазначеного в санкції зазначеної статті у вигляді штрафу – двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3400 гривень).

Крім цього, з молодого чоловіка на користь держави буде стягнуто 460,8 грн витрат за проведення судово-хімічної експертизи. 

Полімерний пакет з перфоророваним на квадратики папером (п’ятдесят квадратів), що містить особливо небезпечну психотропну речовину, буде знищено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: