fbpx

У Калуші збирають підписи з вимогою провести громадські слухання щодо законопроекту Насалика

Політика 18:20, 13.05, 2015

Громадські активісти Калуша збирають підписи до в. о. міського голови Калуша, секретаря Калуської міської ради Олександра Челядина з вимогою провести громадські слухання, на яких обговорити законопреокт народного депутата Ігоря Насалика.

Йдеться про законопроект №1661 "Про державно-правовий експеримент з проведення реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади на території Калуського району та міста Калуша Івано-Франківської області", інформують "Вікна".

Оскільки під вимогою про скликання громадських слухань по законопроекту №1661 необхідно зібрати мінімум 100 підписів жителів міста, активісти у соцмережах звернулися по допомогу до калушан.

У підписному листі на ім’я Олександра Челядина йдеться: "У зв’язку з тим, що на розгляд II сесії Верховної Ради України внесено законопроект № 1661 “Про державно-правовий експеримент з проведення реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади на території Калуського району та міста Калуша Івано-Франківської області”, який має вкрай важливе значення для майбутнього Громади міста Калуша, у відповідності до ст. 13 ЗУ “Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.ст. 97-102 Статуту територіальної громади міста Калуша, вимагаємо терміново скликати громадські слухання з обговорення цього законопроекту та забезпечити їх проведення  у строк не пізніше 10 днів з дня отримання цієї вимоги”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: