fbpx

У Калуші зросте допомога сім’ям загиблих на війні з 50 до 100 тисяч гривень

Суспільство 17:08, 23.03, 2019

Цього тижня відбулося засідання постійної депутатської комісії Калуської міської ради з гуманітарних питань. Комісія розглянула і погодила зміни до порядку надання одноразових грошових допомог учасникам АТО/ОСС або членам їх сімей.

Зміни пов’язані зі збільшенням розміру допомоги сім’ям загиблих учасників АТО з 50 до 100 тис. гривень, інформують "Вікна".

Окрім того, комісія розглянула і погодила кілька проектів рішень про виділення одноразових грошових допомог мешканцям міста.

Зокрема, як повідомила начальник управління соціального захисту Любов Федоришин, пропонується виділити допомогу на лікування 22 охонкохворих калушан на загальну суму 128 тис. гривень.

У разі позитивного рішення міської ради з початку року загалом таку допомогу отримають 60 мешканців міста на загальну суму 343 тис. гривень. Нагадаємо, для виплати допомоги онкохворим калушанам міською програмою соціального захисту населення на 2019 рік передбачено 800 тис. гривень.

Також допомогу за березневим рішенням міської ради виділять на лікування трьох дітей, хворих на цукровий діабет, на 15 тис. гривень. Розмір такої одноразової допомоги фіксований і становить 5 тис. гривень. Таким чином, з початку року такі допомоги буде виділено для 15 дітей на 75 тис. гривень. А загалом, як йшлося на засіданні комісії, у Калуші на обліку є 21 дитина, яка хворіє на цукровий діабет.

На розгляд сесії винесуть і питання виділення одноразових грошових допомог на лікування дітей з інвалідністю. Цього разу надійшло 23 заяви від батьків дітей з інвалідністю на виділення таких допомог. Сумарно на 29,4 тис. гривень. А саме, на лікування 22 дітей передбачено по 1,2 тис. гривень, одній дитині на спеціальне харчування виділять допомогу у розмірі 3 тис. гривень – таку суму погодила депутатська комісія з гуманітарних питань. Нагадаємо, минулого місяця рішенням міської ради буле виділено одноразову грошову допомогу на лікування 45 дітей з інвалідністю, сумарно на майже 64 тис. гривень.

Міською програмою соціального захисту на допомогу для лікування дітей з інвалідністю передбачено 250 тис. гривень, а для дітей з цукровим діабетом – 136 тис. гривень.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: