fbpx

У калуській медицині гряде скорочення – оптимізацію почнуть з пенсіонерів

Суспільство 16:05, 20.02, 2016

У Калуській центральній районній лікарні знову стоїть питання оптимізації і стосується воно найперше стаціонарів, зокрема, скорочення близько 128 ліжок, а відтак і персоналу.

Про це заявив головний лікар Калуської ЦРЛ Іван Красійчук на підсумковій медичній нараді у Калуській ЦРЛ.

"Можливо, в цьому році на стільки скорочувати і не будуть, місцева влада допоможе це зберегти, але коли на наступний рік перейдемо в обласне підпорядкування, то обов'язково "підемо під ніж", – сказав Красійчук.

Також додав, що дякувати найперше доведеться пенсіонерам, яких серед лікарів наразі 105 осіб, а серед середнього медичного персоналу – 74. При цьому серед медпрацівників є чоловіки, яким вже по 70 років і більше, а серед жінок – по 65. За словами головного лікаря, треба з розумінням поставитися до цього питання і дати можливість працювати молодим, пише КУРС з посиланням на Калуш ФМ.

Головний лікар Калуської ЦРЛ відзначив, що попри те, калуська медицина – одна з найкращих, далеко не всі показники на рівні і за кожним з них стоять конкретні прізвища.

"Якщо ми сьогодні не називаємо ці прізвища, це не означає, що у нас загальний "одобрямс", – каже Красійчук. – Так, в онкології не маємо чим хвалитися. Хоча число виявлень і зросло з 335 до 371, але збільшилась з 50 до 75 і кількість хворих, у яких онкологія була вже на 4-ій стадії. А це говорить про те, що "кульгає" первинна ланка. Не достатньо працюємо і щодо зменшення відсотка інвалідизації. Чомусь особливо "засвітилась" в минулому році психіатрія – плюс 20 випадків".

Як писав КУРС, в міській дитячі лікарні м. Долина планують скоротити 10 ліжко-місць в інфекційному відділенні, що викликало значний спротив громади, адже лікарня обслуговує не лише Долинський район, а й Болехівську міську раду та навіть частину Рожнятівщини.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: