fbpx

У Карітасі жертви тоталітарних режимів вшанували жертв Другої світової війни

Суспільство 17:01, 12.05, 2015

У благодійному фонді "Карітас Івано-Франківськ УГКЦ" відбулась чергова зустріч учасників Клубу людей похилого віку "Надвечір" – жертв тоталітарних режимів.

Зі сльозами на очах колишні в’язні концтаборів, остарбайтери пригадували собі події 70-літньої давності, коли після важких часів поневірянь нарешті вдалось вдихнути повітря перемоги. Учасники Клубу пригадували, як раділи вони тоді, що дочекались цього дня. Як радіють сьогодні, що мають можливість зустрітись, поспілкуватись, а ті, хто не в силі приходити на зустрічі, мають можливість спілкуватись з волонтерами та працівниками Карітасу, які регулярно їх провідують.

День Перемоги для українців, як і раніше, залишається великим святом. А починаючи з цього року вперше в Україні офіційно указом президента Петра Порошенка заснований День пам'яті та примирення. Його відзначають 8 травня, як і в інших європейських країнах. Тому зустріч учасників Клубу завершилась відвідуванням Могили бійцям за волю та незалежність України, де висадали квіти, які були вирощені дітьми та молоддю з вадами розумового розвитку. Така спільна акція – це низький уклін і подяка від нинішнього покоління за перемогу!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: