fbpx

У Карпатах турецькі студенти вивчають українську мову. ФОТО

Суспільство 15:37, 11.07, 2018

У Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника в Івано-Франківську розпочалась двотижнева літня україномовна школа для турецьких студентів.

Про це повідомляє UkrАyna.

"Прикарпатський університет підготував спеціальну двотижневу програму інтенсивного вивчення української мови для турецьких студентів, де вони, окрім безпосереднього вивчення мови, знайомляться з українськими традиціями, побутом, мистецтвом, а також красою українських Карпат", – йдеться у повідомленні.

В україномовній школі навчається десять студентів з кафедри міжнародних відносин та кафедри туризму Карабюкського університету.

Наразі завдяки зусиллям професійних педагогів та інтерактивним методикам навчання вже за кілька днів навчання студенти роблять перші успіхи у спілкуванні українською, створили власні витинанки та традиційні ниткові обереги, а також познайомилися з давніми традиціями святкування Івана Купала.

Зазначимо, минулого року Прикарпатський та Карабюкський університети підписали угоди про співпрацю та розпочали спільні наукові та освітні проекти. Результатом цього стало відкриття літньої школи для турецьких студентів, які бажають вивчити українську мову та цікавляться українською культурою.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: