субота, 23 лютого

У Коломиї можуть скасувати тендер на будівництво притулку для тварин, бо переможець не мав документів на глибинний вібратор

Фірма тещі екс-директора НПП "Гуцульщина" Василя Пророчука "ПМК-77" програла тендер на будівництво притулку для утримання безпритульних тварин у Коломиї і оскаржила результати торгів.
Вібратор глибинний ИВ-113 Вібратор глибинний ИВ-113

На початку грудня відділ управління комунальним майном Коломийської міської ради оголосив тендер на  будівництво та облаштування притулку для утримання безпритульних тварин з очікуваною вартістю 37,2 млн грн.

Участь у тендері взяли три фірми – ПП "Промбудсервіс-Косів", ТОВ РР "Транс" та ТОВ "ПМК-77".

19 грудня тендерний комітет визнав переможцем торгів ПП "Промбудсервіс-Косів", яке запропонувало найнижчу ціну 34,7 млн грн, та опублікував повідомлення про намір укласти договір.

Однак 22 грудня ТОВ "ПМК-77" звернулося до замовника зі скаргою, в якій просило відхилити пропозиції ПП "Промбудсервіс-Косів" та скасувати рішення про намір укласти договір з цим підприємством.

Свою скаргу ПМК-77 мотивує двома причинами. По-перше, переможець тендеру вказав, що має вібратор глибинний ИВ-113 та дрель-шуруповерт Makita, однак підтверджуючі документи не надав. По-друге, ПП "Промбудсервіс-Косів", на думку скаржника, не у повному обсязі надав договори про виконання аналогічних робіт.

За даними інформаційно-аналітичної системи Youcontrol, власницею фірми "ПМК-77" є Катерина Стефурак – теща колишнього директора НПП "Гуцульщина" Василя Пророчука.

КУРС писав, що Пророчук, очолюючи нацпарк, віддавав багатомільйонні підряди фірмі своєї тещі.

Фірмою "Промбудсервіс-Косів" володіє та керує Володимир Тинкалюк із села Вербовець Івано-Франківської області. 

КОМЕНТУВАТИ