fbpx

У Коломиї освятили та відкрили амбулаторію, яка обслуговуватиме 5,5 тисяч містян. ФОТО

Суспільство 17:12, 08.06, 2016

8 червня в Коломиї відбулось урочисте відкриття та освячення амбулаторії загальної практики сімейної медицини №7 Коломийського міського центру ПМСД.

Освячення приміщення амбулаторії провів отець Василь (УПЦ КП), який подарував персоналу амбулаторії ікону св. Пантелеймона.

Як повідомила завідувач амбулаторії загальної практики сімейної медицини Марія Буртик, медичний заклад обслуговуватиме на засадах сімейної медицини жителів шести вулиць, а саме: Леонтовича, Пушкіна, Довгої, Лепкого, Моцарта (від буд. 50 А, 51 до 140, 131) та Хмельницького, 91. Медики надаватимуть допомогу дорослому та дитячому населенню, здійснюватимуть диспансерний нагляд та профілактичні заходи.

За її словами, на сьогодні в цьому мікрорайоні проживає 5561 особа, з них – 1263 дітей.

"У приміщенні амбулаторії знаходяться кабінети лікарського прийому, кабінет здорової дитини, пункт вакцинації, маніпуляційний кабінет та ліжка денного стаціонару, – повідомляє головний лікар КЗ "Коломийський міський центр ПСМД" Володимир Мельничук. – У закладі працюють 3 кваліфікованих лікарі загальної практики сімейної медицини та середній медичний персонал. Амбулаторія оснащена найнеобхіднішим обладнанням на 60% від потреби".

Капітальний ремонт приміщення амбулаторії проводився за кошти міської ради та допомоги благодійників. Загалом кошторис склав близько 500 тисяч гривень.

У вітальному слові директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Мирон Матейко подякував місцевій владі за сприяння розвитку медичної галузі, зокрема її первинної ланки, яка, на його думку, має бути наближеною, доступною та якісною для людей. Від департаменту охорони здоров’я керівник подарував масажну кушетку. 
 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: