fbpx

У Коломиї підприємця оштрафували на понад 370 тисяч гривень за перешкоджання перевірці

Економіка 12:11, 04.11, 2018

У Коломиї фізичну особу-підприємця оштрафували на сто мінімальних зарплат за створення перешкод у діяльності інспектора праці при проведенні перевірки з питань виявлення неоформлених трудових відносин.

Протягом вересня та жовтня 2018 року рейдова група виходила на об’єкти сім разів, проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу зі 120 роботодавцями про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин, про правильний вибір системи оподаткування, про необхідність сплати єдиного соціального внеску, повідомили у відділі з питань контролю за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення Коломийської міської ради.

Протягом вересня – жовтня 2018 року проведено тридцять одне відвідування роботодавців з метою інформування їх та працівників про найбільш ефективні способи дотримання законодавства про працю.

Також у жовтні інспектору праці міської ради було доручено провести позапланове інспекційне відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин у фізичної особи-підприємця. Контрольний захід проводився за участі працівників Коломийського ВП ГУНП в Івано-Франківській області та Коломийського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області. Підприємець створював перешкоди у діяльності інспектора праці при проведенні перевірки з питань виявлення неоформлених трудових відносин (не надав інформацію, необхідну для проведення інспекційного відвідування, він та працівники об’єкта відвідування не надали пояснення з питань, що стосуються законодавства про працю), що призвело до неможливості проведення інспекційного відвідування цього суб’єкта господарювання. Перешкоджання зафіксовано засобами відеотехніки. За актом про неможливість проведення інспекційного відвідування, на підставі абзацу 7 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України, на фізичну особу-підприємця накладено штраф у стократному розмірі від мінімальної заробітної плати – 372 300 грн.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: