fbpx

У Коломиї планують спростити процедуру оформлення землі

Суспільство 12:51, 04.03, 2018

Заступник міського голови Коломиї Олег Дячук зібрав проектантів міста, щоб узгодити спільний план дій для полегшення коломиянам процедури отримання потрібної документації на земельні ділянки.

Представники підрядних земельних організацій розповіли про найбільш поширені для них випадки ускладнення процедури оформлення землі, інформує відділ інформаційної політики Коломийської міської ради.

"Першочергове наше завдання сьогодні  забезпечити більш якісні послуги на надання земельних ділянок, – стверджує Олег Дячук.  Сьогодні міська рада активно впроваджує у використання електронний документообіг, тому варто і нам, доки є нагода, виявити труднощі у співпраці проектних організацій держгеокадастру, Центру надання адміністративних послуг та відділу архітектури. Я хочу, щоб заявники мали можливість прийти подати документи воднораз і за визначений термін прийти по готові витяги. Тобто завдання стоїть  спростити процедури і забути про оббивання порогів".

Проектанти запросили доручення для представлення інтересів заявників при подачі заяв у ЦНАП та передбачити рішенням сесії можливість вести справи від імені атовців, коли вони перебувають на службі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: