Працівники управління протидії наркозлочинності ГУНП в Івано-Франківській області спільно з працівниками Коломийського відділу поліції затримали 19-річного підозрюваного при збуті марихуани, повідомляє Сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.
На підставі отриманих доказів слідчі затримали правопорушника в порядку ст. 208 КПК України.
За повторність злочину відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 2 ст. 307 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинені повторно, – караються позбавленням волі на строк від п'яти до десяти років з конфіскацією майна). За такі дії передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Наразі вирішується питання про оголошення йому підозри та про обрання судом міри запобіжного заходу. Додамо, зловмисник вже фігурує у раніше розпочатому кримінальному провадженні за збут наркотичних речовин (ч. 2 ст. 307 ККУ).
Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!