fbpx

У Коломиї повністю автоматизують облік в освітніх закладах

Суспільство 15:59, 03.12, 2015

У Коломиї пройшла презентація проекту, який покликаний повністю автоматизувати і комп'ютеризувати бухгалтерських облік та звітність у дошкільних навчальних закладах, школах та в міському управлінні освіти. Як зазначають автори проекту, після його впровадження процеси в бюджетній сфері стануть прозорими та більш підзвітними громаді міста.

Автоматизація обліку створює умови, за яких неможливо приховати жодну операцію з бюджетними коштами. Окрім того, це в рази підвищує ефективність роботи бухгалтерів. Впроваджувати проект з автоматизації освітніх закладів зголосилася компанія з київською пропискою best-run Consulting, співробітники якої мають понад 10-річний досвід з реалізації подібних проектів у корпоративному секторі.

"Наші співробітники працювали з провідними компаніями України, які є лідерами у своїх сферах. Ми автоматизували крупні холдинги і торгові мережі, маємо досвід співпраці з підприємствами Естонії, Фінляндії та Італії, – розповідає Володимир Білоус, генеральний директор компанії best-run Consulting. – Але це вперше ми будемо займатися автоматизацією обліку в закладах бюджетної сфери. Цим такий проект і є цікавий для нас. Хотілося б принципи і правила, які десятиліттями вибудовувалися в корпоративному секторі і які показали свою ефективність в усьому світі, впровадити в бюджетних установах, щоб наша держава йшла в ногу з часом. Ми розглядаємо співпрацю з Коломийською міською радою, в першу чергу, як соціальний проект, в якому виступаємо партнером, адже втілюємо його за вартість, яка є значно нижчою ринкової".  

Проект з впровадження автоматизації матиме декілька етапів, один з яких уже розпочався. Він передбачає безкоштовне навчання для бухгалтерів, які працюватимуть в бюджетній сфері. Керуватиме проектом генеральний директор компанії best-run Consulting Володимир Білоус, який є уродженцем Коломиї.

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: