fbpx

У Коломиї працює християнський табір "Сад талантів"

Суспільство 15:10, 26.06, 2017

У Коломиї вже другий рік поспіль діти мають нагоду проводити літо у християнському міському таборі при БФ "Карітас Коломийсько-Чернівецької єпархії". Мистецтво та творчість – тема цьогорічних занять.

Для дітей віком від 4 до 10 років організатори підготували цікаву програму, яка поєднує улюблені дитячі розваги та навчання, повідомляє телеканал НТК.

Керівники та організатори такого відпочинку для дітей розповідають, "Сад талантів" – це нагода для дітей та батьків чудово провести літо. Адже малеча не нудьгуватиме, а батьки матимуть час для себе, поки садочки та школи на канікулах.

Цьогоріч у таборі "Сад талантів" всю увагу сконцентрували на творчість. Дітей знайомлять з шедеврами світового мистецтва, а також дають їм нагоду спробувати себе у різноманітних галузях: образотворчому мистецтві, скульптурі, музиці, хореографії, театрі, кулінарії, дизайні та літературі. 

Родзинка літнього християнського табору – образотворче мистецтво англійською мовою. Цей предмет викладає художниця з Литви Номеда Чюрльоніте.

Мисткиня каже, докладає зусиль, щоб діти дізналися багато нового, розширили знання про навколишній світ та стали справжніми ерудитами в галузі мистецтва.

Організатори табору переконують, впродовж зміни діти не тільки корисно проведуть частину літніх канікул, а ще й відкриють в собі нові таланти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: