fbpx

У Коломиї презентували книгу літературних пародій "Тобі сюди, Алісо!"

Культура 13:53, 16.06, 2017

"Тобі сюди, Алісо!". Книгу під такою назвою презентував у Коломиї поет Володимир Присяжнюк. Це літературні пародії на твори колег. Автор з Івано-Франківська працює у різних жанрах. Але два напрямки вважає пріоритетними – літературна пародія і лірика.

Про це повідомляє телеканал "НТК".

Володимир Присяжнюк у Коломию приїжджає вже вдруге – його для творчого спілкування запрошують читачі. Він уже зустрічався з прихильниками таланту у міській бібліотеці, тепер – у районній. Презентував тут свою книгу літературних пародій "Тобі сюди, Алісо!"

Улюблені жанри поета Володимира Присяжнюка – це лірика і пародійна тематика. Щоправда, автор розповідає, не обмежує свою творчість, адже необхідно писати про те, що цікавить читача, і постійно розвиватися самому.

Писати Володимир Присяжнюк почав ще в школі. Друкувався в різних виданнях, навіть центральних, був постійним учасником всеукраїнських зустрічей творчої молоді. Тепер знову має безліч ідей і натхнення. Каже, головне знайти свого читача, який з часом змінює смаки та вподобання.

На зустрічі у Коломиї Володимир Присяжнюк потішив своїх прихильників різними пародіями, деякі з них мають не лише саркастичний, але й глибокий зміст.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: