fbpx

У Коломиї секретар міськради обурений, що в місті працюють "фіктивні" позашкільні гуртки

Суспільство 10:56, 06.04, 2016

Секретар Коломийської міськради Любомир Жупанський разом з Ганною Бакай перевірили роботу кількох позашкільних гуртків у місті.

Про це Любомир Жупанський повідомив у мережі Фейсбук.

За словами Жупанського, діти були лише на трьох гуртках "Станція юних туристів", "Художньої обробки деревини" та "Юних лісівників-дендрологів".

""Станція юних туристів", там, як завжди, дуже багато дітей, наявність спорядження та хороші керівники, які сумлінно виконують свою роботу. Також були в гуртках "Художньої обробки деревини" та "Юних лісівників-дендрологів" на базі ЗОШ №5. На занятті з двох груп було лише двоє дітей групи "Юних лісівників-дендрологів". Ті діти, які були присутні, дійсно захоплюються цією діяльністю і пишаються своїми роботами", – пише любомир Жупанський.

Група "Художньої обробки деревини" взагалі була відсутня. Керівник гуртка не зміг пояснити відсутність дітей. 

Потім секретар міськради відвідав гурток "Юні друзі природи" на базі ЗОШ №8. У кабінеті не виявилось ні керівника, ні дітей, а лише записка, що заняття проводиться в парку ім.Трильовського.

"Ми вирішити знайти їх там. Шукали ми Оксану Лавріненко з її гуртком по всій території, але, на превеликий жаль, не знайшли. Коли повернулись до ЗОШ №8, вона вже якимось чином з’явилась в кабінеті, але нікого з дітей не було (робота гуртка триває до 18:00, а повернулися з парку ми о 17:40)", – йдеться у повідомленні. 

Любомир Жупанський сумнівється в тому, що ці заняття взагалі проводяться, та задається питанням, чому люди, які мають проводити гуртки, отримують зарплату з місцевого бюджету.

ісля побаченого вчора я не розумію, чому такі "фіктивні" гуртки існують? Чому дані люди отримують зарплату з місцевого бюджету? Чому і за що? Навіщо робити графік роботи гуртка з 15:45 до 18:00, а о 17:10 (як запевняє керівник) відпускати дітей??? Чому Будинок школяра переповнений, а вищезазначені гуртки пусті? Висновки робити Вам".

Також чиновник пообіцяв вирішити ці питання відповідно до чинного законодавства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: