На місце події виїхала слідчо-оперативна група, яка з’ясувала, що протягом тривалого часу потерпілий проживав у цій квартирі разом з мешканцем одного з сіл Коломийського району. Він напередодні виїхав з квартири. Працівники міліції отримали підстави запідозрити його у вчиненні крадіжки. Згодом припущення підтвердилися. Як розповів зловмисник, планшет він викрав для власного використання. Наразі викрадену річ вилучено та передано законному власникові.
За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України (Крадіжка). Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від трьох до семи років.